Hurts: Desire "Desire" to czwarta w karierze płyta brytyjskiego duetu Hurts. Podczas gdy dwa pierwsze albumy Hurts zanurzone były w mrocznych, gotyckich klimatach, trzeci krążek Surrender skierował zespół na nowe, bardziej optymistyczne tory. I ten kierunek utrzymany jest na nadchodzącej płycie, szczególnie w takich utworach jak Chaperone, People Like Us czy wpadający w ucho, aktualny singiel Ready To Go, zachęcający do okazywania swoich uczuć i korzystania z życia. Wcześniej z płyty udostępniony został kawałek "Beautiful Ones", któremu towarzyszył przejmujący i prowokujący videoklip.. Wywołujący skrajne emocje obraz był prawdziwym ‘świętowaniem indywidualności’ – nie brak w nim skrajnych emocji: od nienawiści do miłości, od brutalności po piękno.

W 2017 roku mija już 7 lat od kiedy Europę opanował hit "Wonderful Life" z ich debiutanckiej płyty Happiness. Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Ich kolejne hity "Stay", "Better Then Love", "Some Kind Of Heaven" czy "Lights" podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im Platynowe i Złote Płyty.

W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej ‘dochodowych’ zespołów brytyjskich ostatniej dekady.