In PINK 7 Maciej Ulewicz prezentuje Kolejna, siódma już część kompilacji wspierającej Kampanie Na Rzecz Walki z Rakiem Piersi Estee Lauder Companies.

Słowo wstępu od twórcy kompilacji, dziennikarza Maciej Ulewicza:

"To szczęśliwa siódemka i 25 lecie Kampanii Różowej Wstążki. Kiedy 6 lat temu przypadł mi w udziale zaszczyt skompilowania pierwszej płyty wspierającej tę międzynarodową akcję nie przypuszczałem, że doczekamy się całej, już siedmioczęściowej, bezdyskusyjnie pięknej kolekcji niepowtarzalnej muzyki wspierającej tak ważną sprawę. I jestem z tego faktu, że mam w tym swój skromny udział niezmiernie szczęśliwy.

Zapraszam do kolejnej fascynującej podróży po gatunkach, stylach i emocjach. Jest nastrojowo, nostalgicznie, delikatnie i tajemniczo. Ale też słonecznie, tanecznie i egzotycznie. Wśród zaproszonych gości między innymi księżniczka rockabilly Imelda May w swingowym wydaniu, post retro electro kultowe Saint Etienne, oniryczna Agnes Obel, eleganckie i romantyczne jak zawsze Pink Martini oraz zjawiskowa Annie Lennox w nowoorleańskim klimacie. Nie zabrakło polskiego akcentu czyli eterycznej Moniki Borzym w utworze z repertuaru Joni Mitchell i jazzowego coveru nieśmiertelnego Prince’a.

Słuchajcie do woli i jak najczęściej. Niech róż będzie z Wami"

Maciej Ulewicz