„OFFO” – wystawa fotografii otworkowej 2017 Galeria Smolna zaprasza na wystawę fotografii otworkowej w ramach siódmej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej "OFFO".
Swoje prace w galerii prezentują : Wiesława Stasińska oraz Formacja otworkowa „Bóle Głowy Team” w składzie - Grzegorz Sidorowicz i Krzysztof Jędrzejczyk

O wystawie:
"OFFO"2017 to już siódma edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym.
"OFFO" to Festiwal skupiający twórców, którzy posługują się fotografią otworkową (pinhole photography).
Celem "OFFO" jest ukazanie możliwości, jakie daje ta technika i przybliżenie jej szerszej publiczności.

Wystawa potrwa do 31 grudnia 2017
Filia nr 8 PiMBP