Paulina Przybysz: Chodź tu Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: "ma coś konkretnego do powiedzenia". Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem "Dzielne Kobiety". Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocnym przekazem.

Tracklista:

1. Saliva