CKA „Bez prądu” – zespół Grawitacja 17 stycznia 2014 r. o godz.20.00 w sali widowiskowej Powiatowej
i Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Rybniku przy ul. Szafranka 7 odbędzie się koncert wodzisławskiej grupy ”GRAWITACJA”.
Po półrocznej przerwie wracamy do cyklu koncertów CKA "Bez Prądu ". Patronat honorowy sprawuje znany rybnicki jazzman Czesław Gawlik. Cykl Koncertów Akustycznych organizowany jest wspólnie przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną oraz portal muzyczny ”muzyka.rybnik.pl”.

Wstęp wolny, zapraszamy!

PLAKAT CKA na Facebooku GALERIA
GRAWITACJA jako zespół działa od lipca 2012 roku w Wodzisławiu Śląskim. Zespół tworzą: Sylwia Pisulska - wokal, Daniel Arendarski - gitara, Krzysztof Mandrysz -gitara basowa, Artur Kubala - klawisze, Dawid Klimuszko - perkusja. Staramy się koncertować oraz brać udział w festiwalach muzycznych w całym kraju. Na swoim koncie mamy występy u boku gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. jako support: Marika i Spoko Armia, Ścianka, Armia, Czesław Śpiewa, Oddział Zamknięty, De Mono, Nocna Zmiana Bluesa, Patrycja Markowska, Lady Pank, Ewelina Lisowska oraz zespół Feel.

GRAWITACJA "Szczęście jest blisko" GRAWITACJA "Gra na dwa"
ZDJĘCIA Z KONCERTU