CKA „Bez Prądu” – zagrają Children of 90’s 20 czerwca 2014 o godz. 20.00 kolejny wieczór z Cyklu Koncertów Akustycznych „Bez Prądu”. Przed nami występ Children of 90’s.

Zespół został założony w 2012 r. Głodni sukcesu i przygotowani na ciężką pracę szlifują swój materiał, stopniowo powiększając go o kolejne utwory. Znani z niesamowitej chemii i kontaktu z publicznością podczas koncertów. Bardzo żywiołowy i energiczny wokalista swoim szaleństwem i śpiewem rozgrzewa publiczność do czerwoności. Urozmaicona gra na perkusji świetnie współgra z charakterystycznym i pełnym precyzji basem. Całość sklejają dwie gitary (solowa i rytmiczna), nadające ostrego pazura ich muzyce.

Skład zespołu:
Perkusja - Remigiusz Szymura
Bas- Mateusz "Miechu" Mieszczak
Wokal - Kamil Hołek
Gitara rytmiczna - Kuba Pielecha
Gitara solowa - Łukasz Chłapek

Inspiracje: Rock, Funk, Funk- Rock, Rapcore, Jamiroquai, Red Hot Chili Peppers, Queen, HooDoo.

CKA na Facebooku
ZDJĘCIA z koncertu