CKA „Bez Prądu” – zagrają Leonard Romauald & the Hash Band Kolejna odsłona Cyklu Koncertów Akustycznych „Bez Prądu” już 26 września 2014 o godz. 20.00.

Leonard Romuald & the Hash Band to zespół, który nie trzyma się dzisiejszych trendów. Jest to solidny hardrock/blues. Można odnaleźć inspiracje rodem z Led Zeppelin, Rollins Stones, Jimi Hendrix, The Doors. Zespół powstał w 2012 roku podczas koncertu Michała (perkusista), który w ten wieczór grał w innej kapeli. Był tam też Maciek (bas) i Miły (gitara/wokal). Pomysł na zebranie się był zupełnie przypadkowy, na zasadzie: gramy? razem? Ok! No i zaczęło się. Dość szybko kapelę zasilił Sebastian (gitara), który został zwerbowany w rybnickim sklepie muzycznym Rondo Music. Dołączył również Artur (klawisze). To dość naturalne, bo Artur kręci się z nami od lat - koncerty, knajpy itp. Jednakże Artur bez żadnych nieporozumień opuścił zespół w lutym 2014.
Próby zaczęły się odbywać w Rybniku. Dość szybko powstał materiał. Pomysłów bardzo dużo, naturalnym krokiem było nagranie materiału w studio RAVEN pod Tarnowem.
Sama idea grania w zespole opiera się na zupełnej swobodzie każdego z nas. Nikt nie narzuca co ma być grane. Dlatego jest szczera wypadkowa naszych gustów muzycznych. Cel grania: no jak zwykle - kariera ;) Lecz już chodzimy po ziemi i robimy małe kroki ale przodu.

Przygotowujemy specjalnie materiał akustyczny, w którym wspierać nas będą nieprzeciętny muzyk Boogie Bajer na klawiszach oraz Miłosz Nosiadek na skrzypcach.

Skład:
Maciek Kucharski - bas
Michał Szendzielorz - perkusja
Miłosz Jędraszewski - gitara i wokal
Sebastian Szemszur - gitara
gościnnie:
Boogie Bajer - klawisze
Miłosz Nosiadek - skrzypce

ZDJĘCIA z koncertu (fot. Piotr Hajduga)