CKA „Bez Prądu” – zagra Cinemon Cinemon to duet, ale trio. Mówią, że grają RAW POP, ale to po prostu inna nazwa na piosenkowy rock’n’roll. Nie odkrywają Ameryki - grają w starym stylu. W tym dobrym.

www.cinemon.pl

Wyobraźcie sobie zjazd miejskim rowerem ze stromej górki. A potem lot paralotnią z zawiązanymi oczami. Czyste szaleństwo i wolność – taka jest ich muzyka.
Agnieszka Hirt, DNA Muzyki

Cinemon to prostota, wynikająca ze świadomego wyboru, z samoograniczenia się, nie braku umiejętności. Grają garażowego rock'n'rolla, bez fantazyjnych ozdobników, bez silenia się na wielką, dmuchaną sztukę. To power trio, które jeśli dobrze razem działa, jest piekielnie skutecznym składem – a Cinemon działa świetnie (...) Będzie o nich głośno, lada moment – są zbyt dobrzy, żeby po prostu zniknąć.
Jarek Szubrycht, T-Mobile Music

Cinemon, przykucnął gdzieś pomiędzy sabbathowym hardrockiem, whitestripesowym rock’n’rollem, glamem a… disco, radykalnie i zdecydowanie skręcając w kierunku struktur piosenkowych, melodyjnych refrenów i chórków, zestawionych w kontraście wobec kontrolowanie brudnego brzmienia i bardzo straightforward filozofią grania. Przyrządzony w ten sposób wywar działa i kopie.
Jakub Sieńczyk, Krakowska Scena Muzyczna

Serdecznie zapraszamy!