Rybnickie Dni Literatury

Spotkanie autorskie z Grzegorzem K. Witkowskim Grzegorz K. Witkowski - autor książki „Grunt to bunt” o festiwalu w Jarocinie. W programie również minikoncert zespołu Trans Sfer.

Prowadzenie – Adrian Karpeta

"Grunt to bunt" - Jaki był kiedyś Festiwal w Jarocinie? Wszystko na ten temat znajdziecie w tej książce. Jest to pierwsze tak obszerne wydawnictwo dotyczące tego najbardziej legendarnego polskiego festiwalu rockowego. Materiał zbierany był przy okazji wywiadów dla miesięcznika Tylko Rock i Teraz Rock. Prawie trzysta osób opowiedziało autorowi o swoich przeżyciach. Wybór najciekawszych fragmentów rozmów gwarantuje ciekawą lekturę.

Pierwsze tak obszerne wydawnictwo dotyczące legendarnego Festiwalu w Jarocinie. Wybór najciekawszych fragmentów rozmów z ludźmi związanymi z Festiwalem w latach 80.: muzykami, organizatorami, widzami.
(z opisu wydawcy)

16 października 2015 r., godz. 17.00
Biblioteka Główna, ul. Szafranka 7

Spotkanie odbędzie się w ramach