CKA „Bez prądu”: pianino kontra kontrabas w jazzowym stylu
W Bibliotece Głównej wystąpią: Robert Czech (pianino) i Piotr Wojaczek (kontrabas). Podczas koncertu będzie okazja, aby usłyszeć standardy jazzowe oraz autorskie kompozycje.

Robert Czech – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, Laureat „Fryderyka 2007” wraz z zespołem Carrantuohill za płytę „Session Natural Irish & Jaz”, koncertował w całej Polsce w towarzystwie tak znamienitych muzyków jak: Urszula Dudziak, Tomasz Szukalski, Wojciech Karolak, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański czy Bernard Maseli, razem z Piotrem Wojaczkiem – koncerty w Toronto na Canadian Music Festival.

Piotr Wojaczek – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, koncertował w całej Polsce i za granicą – koncerty w Toronto.

19 lutego 2016 r., godz. 20:00

Biblioteka Główna