Inicjatywy

Głosuj na rybnicką bibliotekę! Ranking „Biblioteki z duszą” pozwoli wyłonić placówkę z interesującą propozycją wydarzeń kulturalnych, posiadającą ciekawe zbiory, oferującą nowości wydawnicze oraz e-booki.

Wśród bibliotek wytypowanych do głosowania znalazła się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku.

GŁOSUJ TUTAJ

Głosowanie w plebiscycie potrwa do 2 października. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl

O konkursie:
Kompletując ranking, zwracamy uwagę kilka rzeczy – chodzi nam o biblioteki, dzięki którym coś się dzieje. Filia na Waszym osiedlu organizuje ciekawe spotkania, warsztaty, projekty lub wystawy? Koniecznie zgłoście ją do naszej zabawy! Oprócz placówek z interesującą propozycją wydarzeń kulturalnych, pod uwagę bierzemy również te, posiadające ciekawe zbiory, oferujące nowości wydawnicze oraz e-booki. Do rankingu wytypować można było też biblioteki wyposażone w nowe technologie i multimedia. Biblioteka powinna sprzyjać lekturze, więc do głosowania chętnie włączaliśmy także filie o ciekawym wystroju i architekturze.

OPIS BIBLIOTEKI