Spotkanie z dr Elżbietą Bimler-Mackiewicz 8 listopada o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej nr 3 odbędzie się spotkanie z dr Elżbietą Bimler-Mackiewicz, autorką m.in. takich publikacji jak: „Rybnik. Znaki samorządowych wspólnot”, „Ikonografia miasta jako źródło poznania jego przeszłości - na przykładzie Rybnika”, „Rzemiosło na Górnym Śląsku do 1945 roku” i wielu innych.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Odczytajmy Paruszowiec” realizowanego przez Filię nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku przy współpracy Rady Dzielnicy Paruszowiec-Piaski, Placówki Wsparcia Dziennego Piaski, Miejskiego Domu Pomocy Społecznej i Koła Emerytów i Rencistów „Silesia” .

Projekt Dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Filia nr 4
ul. Za Torem 3B