Zakończenie projektu Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki dzielnicy Paruszowiec (ul. Za torem 3b). Wydarzenie uświetnią swoją obecnością Jerzy Natkaniec i Franciszek Sycha, autorzy książek: „Moja Huta Silesia” i „Nie pozwólmy zapomnieć o Hucie Silesia”.

Spotkanie połączone będzie z wystawą starych fotografii Paruszowca i prac powstałych na warsztatach.

Projekt „Odczytajmy Paruszowiec” jest realizowany przez Filię nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku przy współpracy Rady Dzielnicy Paruszowiec-Piaski, Placówki Wsparcia Dziennego Piaski, Miejskiego Domu Pomocy Społecznej i Koła Emerytów i Rencistów „Silesia”.

Projekt dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

7 grudnia, godz. 17:00
Filia nr 4