DKK: „Jak trwoga to do bloga” Tym razem uczestnicy będą rozmawiać o książce będącej zapisem korespondencji Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego pt. „Jak trwoga to do bloga”.

Moderatorem spotkania jest Grażyna Polnik.

Magda Umer i Andrzej Poniedzielski – dwie wybitne postaci polskiej kultury – piszą wspólny „bloog”. Książka jest zapisem korespondencji internetowej z lat 2008 i 2009. Autorzy – to dwa różne światy – ale tak samo wielka wrażliwość, inteligencja i specyficzne poczucie humoru. Ta ostatnia cecha pozwala często w szczególny sposób oswoić się nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami, o których piszą autorzy, a które nas wszystkich spotykają w życiu. Magda Umer i Andrzej Poniedzielski mimo różnic zdania i spojrzenia na zadany temat – potrafią się porozumieć, zrozumieć a często wręcz wzajemnie sobie pomóc. Po lekturze tej książki codzienność, a przede wszystkim sprawy trudne stają się nieoczekiwanie bardziej przyjazne.

Źródło opisu: empik.com.

14 grudnia, godz. 17:00