DKK: „Excentrycy” Włodzimierza Kowalewskiego Tym razem uczestnicy będą rozmawiać o książce Włodzimierza Kowalewskiego pt. „Excentrycy”.

Moderatorem spotkania jest Grażyna Polnik.

Do złożonego z miejscowych dziwaków big bandu dołączają Wanda i tajemnicza femme fatale Modesta. Fabian i Modesta zostają kochankami. „Król i królowa swingu”, dwa barwne ptaki, żyją razem, zmagając się z trudną rzeczywistością tamtych lat. Pewnego dnia Modesta nagle znika, a historia miłosna zmienia się w opowieść z wątkiem szpiegowskim.

Poruszająca powieść, w której liryzm splata się z ironią, a melancholia z groteską. O złamanych przez wojnę ludziach, o muzyce, granej na przekór ponurej rzeczywistości – i o złudzeniach.
(źródło opisu: marginesy.com.pl).

Już 15 lutego zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Excentrycy” - Włodzimierzem Kowalewskim.