Bajki słuchajki

Lutowe „Bajki słuchajki" W lutym odbędą się następujące warsztaty w ramach projektu „Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia”:

- 2 lutego, godzina 15:30 – warsztaty plastyczne z Brygidą Przybyłą, Paruszowiec-Piaski, świetlica środowiskowa;
- 7 lutego, godzina 15:30 – warsztaty informatyczne w Miejskim Domu Pomocy Społecznej – seniorzy czytają, dzieci nagrywają;
- 14 lutego, godzina 10:00 – warsztaty informatyczne – seniorzy będą skanować ilustracje wykonane przez dzieci, Paruszowiec-Piaski, świetlica środowiskowa.

Projekt „Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia” dotowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności autorstwa Joanny Bulandry powstał przy współpracy filii nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku.