Audiobooki

Wiktor Osiatyński : Rehabilitacja Wiktor Osiatyński - wykładowca wielu uczelni w Polsce i za granicą, w tym University of Chicago Law School oraz Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. Członek Komitetu Helsińskiego w Polsce. Był doradcą komisji konstytucyjnej w Polsce. Jako członek Rady Open Society Institute oraz przedstawiciel OSI w organizacji Prison Reform International bierze udział w opracowywaniu oraz wdrażaniu reform więziennictwa w wielu krajach. Był założycielem Komisji Edukacji w Dziedzinie Alkoholizmu i Innych Uzależnień, z którą nadal współpracuje.
Napisał około dwudziestu książek z różnych dziedzin. Rehabilitacja to ostatnia część autobiograficznej i autoterapeutycznej opowieści z tomów Rehab i Litacja.