Audiobooki

Maria Nurowska: Warszawski Niebotyk O Warszawie której już nie ma, i nigdy już nie będzie.

Warszawski niebotyk to epicka, niezwykle poruszająca opowieść o pięciu młodych mężczyznach, którzy przyjaźnią się, uczą, pracują i kochają z pasją, z właściwym młodym ludziom poczuciem wszechmocy i nieśmiertelności. Przed młodymi świat stoi otworem, są przekonani, że mogą osiągnąć wszystko, czego zapragną. W ciągu kilku miesięcy życie zweryfikuje ich sposób myślenia, prowadząc ku dojrzałości, na którą nie chcą się zgodzić, a która jest nieunikniona.
Romanse, tragedie burzące świat, dzieją się na tle Warszawy połowy lat trzydziestych, uwodzącej swym ogromnym wdziękiem i urokiem. Warszawy, nazywanej Paryżem Wschodu, w której na placu Napoleona kończy się budowa najefektowniejszego drapacza chmur ówczesnej Europy. Warszawa, której już nie ma, a za którą tęskni każdy z nas.