ATB: Next Dziesiąty album mistrza muzyki trance, Niemca André Tannebergera, którego fani klubowych imprez znają już od blisko 20 lat jako ATB. "neXt" to następczyni doskonałej "Contact" z 2014 roku, która na liście OLIS dotarła do miejsca drugiego! Jeden z najlepszych didżejów na świecie, który w Polsce trzykrotnie odbierał platynową płytę, od tamtej pory intensywnie koncertował i pracował, a efektem jest aż 25 nowych piosenek, które podzielono na dwa krążki!

ATB jak zwykle zaprosił do współpracy wielu gości, chociażby Mike'a Schmida, Ethana Thompsona, Andrew Rayela. Ten ostatni, didżej i producent, pojawia się w singlowej piosence "Connected", która jest doskonałym połączeniem trance'u i EDM.