Krall Diana: Turn Up The Quiet Multiplatynowa wokalistka i pianistka jazzowa Diana Krall szykuje kolejny album zatytułowany „Turn Up The Quiet” który zostanie wydany nakładem wytwórni Verve Records. Album pojawi się w sklepach 5 maja 2017. Najnowszy krążek Diany Krall to powrót do jazzu i wielkich amerykańskich standardów za sprawą współpracy z legendarnym producentem Tommym LiPumą.

Diana Krall to jedyna jazzowa artystka, która zdołała ulokować aż osiem albumów na szczycie prestiżowej listy Billbord Jazz Albums. Znakomite albumy przyniosły Dianie pięć nagród Grammy Awards, osiem nagród Juno Awards oraz dziewięć złotych, trzy platynowe i siedem multi-platynowych płyt na całym świecie. Unikalny talent Diany Krall sprawia, że jest ona dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki na świecie.