Wakacje z biblioteką „Baśnie, legendy i przygody nigdy nie wyjdą z mody” to propozycja dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, która wpisuje się w program „Wakacji z biblioteką”.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na spotkania czytelnicze połączone z grami i zabawami ruchowymi, a także zajęciami literackimi i plastycznymi. Każdy wakacyjny tydzień poświęcony będzie jednej polskiej legendzie. Zaczniemy od Śląska i legendzie o Skarbniku.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki (zajęcia literackie), środy (zajęcia plastyczne), piątki (zajęcia ruchowe – gry i zabawy) w godzinach od 11:00 do 13:00.

Zapisy: od 19 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona (25 osób). Wakacyjne zajęcia zostały przygotowane dla aktywnych czytelników.

Zajęcia dla dzieci zostały przygotowane w oparciu o książki:
- Liliana Bardijewska: „Baśnie polskie"
- Julian Brudzewski: „Legenda o Skarbniku".

3 lipca – 25 sierpnia 2017 r.
godz. 11:00 - 13:00
Oddział dla Dzieci i Młodzieży