Swap książkowy Wymiana odbędzie się w piątek 13 października w gmachu Magicznej Silesii (budynek dawnej poczty) na Paruszowcu przy ulicy Przemysłowej.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, do wymiany książek. W akcji wziąć udział może jedynie beletrystyka (np. powieści młodzieżowe, kryminały, romanse). Nie przyjmujemy książek takich jak słowniki, podręczniki szkolne czy książki kucharskie.

Pamiętajcie, by Wasze książki były wydane po 2000 roku i by zachowane były w dobrym stanie.

Regulamin wymiany książkowej:

1) Wymianę książkową organizują Śląscy Blogerzy Książkowi we współpracy z Filią nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki w Rybniku w dniu 13.10.2017 r. (piątek) w godzinach 11:00 – 17:00.
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) „Ile przynosisz tyle wynosisz” to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w trzech kategoriach (ze względu na datę wydania książki):
I kategoria to roczniki 2000 – 2008,
II kategoria to roczniki 2009 – 2017,
III kategoria to książki młodzieżowe wydane w latach 2000-2017.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.
6) Wymiana odbywa się „z ręki do ręki” – jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.
8) W sprawach, które pomija powyższy regulamin decyzję podejmują Śląscy Blogerzy Książkowi.