Daniel Boduszek podpowie jak ułożyć trudne relacje

Jak dogadać się z drugim człowiekiem – szczególnie, gdy ten jest trudny? Jak rozmawiać i poukładać sobie relacje z tymi, którzy krytykują, manipulują, są toksyczni, bywają agresywni?

16 kwietnia o 17:30 naszą bibliotekę ponownie odwiedzi prof. dr hab. Daniel Boduszek, który był gościem Konferencji o Przeciwdziałaniu Przemocy Wobec Kobiet, zorganizowanej w listopadzie ubiegłego roku.

Profesjonalizm Daniela Boduszka, profesora brytyjskich i polskich uczelni, jego doświadczenie i wiedza zrobiły na naszych gościach i na nas ogromne wrażenie, dlatego znów będzie go można u nas posłuchać.

Tym razem zapraszamy na wykład i warsztaty, podczas których Daniel Boduszek, współautor książki „Jak się nie dać psychopacie? Poznaj jego metody”, którą napisał wspólnie z Żanetą Gotowalską-Wróblewską, podpowie nam jak porozumieć się z drugim człowiekiem, szczególnie gdy ten jest trudny, jak poukładać sobie tę skomplikowaną relację w domu, w pracy, w świecie... W części praktycznej omówimy metody i narzędzia pozwalające chronić się przed oddziaływaniem takich osób. Nie zabraknie przestrzeni na pytania i dyskusje.

Zapraszamy do Biblioteki głównej (sala wykładowa)

we wtorek, 16 kwietnia,

o godz. 17:30.

Uwaga! Spotkanie połączone z warsztatami potrwa około 3 godzin.