Powieść Efektor nominowana do nagrody "Brakująca Litera 2017". Kryminał Thomasa Arnolda pt.: Efektor został nominowany w niezależnym konkursie literackim na polską książkę roku 2017 „Brakująca Litera 2017”.

Jest to plebiscyt, w którym to Państwo decydują kto dostanie nagrodę!

Na książkę wydawnictwa Vectra można głosować pod adresem: GŁOSOWANIE

Więcej o plebiscycie na stronie: http://brakujaca-litera.pl/
O książce:
David Ross – starszy detektyw wydziału zabójstw z Cleveland – zostaje zawieszony
w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były "towarzysz broni", z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany, jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały niczego podejrzanego. Ross dochodzi do wniosku, że być może to sam Adams dokonał zniszczeń. Tylko dlaczego? Piętrzą się niejasności, a spokojne miasteczko, napiętnowane wydarzeniami sprzed dekady, szybko ukazuje swoje drugie oblicze. Wszyscy bacznie przyglądają się nowemu przyjezdnemu, który zaczyna zadawać coraz bardziej niewygodne pytania.
źródło: wydawnictwo Vectra

Zapraszamy do głosowania!