Wojciech Kazimierczak "Poszukiwania śladu" Galeria Smolna (Filia nr 8 PiMBP) zaprasza na wystawę rysunku Wojciecha Kazimierczaka „Poszukiwania śladu”.

Autor o wystawie:
Autor o wystawie: "Prezentowana na wystawie selekcja prac powstałych w pracowni rysunku jest wynikiem poszukiwań własnego, autorskiego śladu. W każdym przypadku mamy do czynienia z interpretacją ciała ludzkiego przy użyciu własnych technik i narzędzi rysunkowych.
W rysunku jest wyczuwalna estetyka dalekowschodnia, dlatego istotny jest proces, w którym powstaje. Wykorzystywane przeze mnie metody otrzymywania śladu opierają się na tworzeniu własnych urządzeń wprowadzających elementy przypadkowości. Jest to rysunek eksperymentalny, będący środkiem do wykreowania autonomicznego środka wyrazu w medium rysunku."

05 marca–30 kwietnia 2018 r.
Filia nr 8 PiMBP
Galeria Smolna