Spotkania z książeczką Filia nr 4 zaprasza na zajęcia animacyjne dla najmłodszych.

Spotkania z książeczką to cykliczne zajęcia (drugi czwartek w miesiącu) adresowane do rodziców z dziećmi od 0 do 3 lat, pragnących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie możliwości i potrzeb rozwojowych małego dziecka.

Każde spotkanie rozpocznie się głośnym czytaniem odpowiednio dobranej literatury dla najmłodszych czytanej przez rodziców lub bibliotekarza. Następnie w nawiązaniu do literatury odbywają się rozwijające zajęcia animacyjne z elementami biblio i arteterapii.

Naszym celem będzie uświadomienie rodzicom, jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju emocjonalnym i intelektualnym najmłodszych odgrywa lektura i procesy związane z czytaniem.

Kolejne spotkanie 10 maja
godz.: 10:30