Bajkowy Ogród Malucha Zapraszamy maluchy wraz z rodzicami do Filii nr 18 (Ul. Orzepowicka 14a) na zajęcia.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w lipcu i sierpniu od godziny 10.00. W tegorocznej edycji BOM godzinne spotkania są podzielne na 4 kwadranse: kwadrans dla: literatury dziecięcej, sportu, sztuki i wyobraźni.

W ubiegły poniedziałek dzieci w ramach zajęć zapoznawały się z książeczkami czytanymi przez rodziców, brały udział w zajęciach z piłeczkami, rysowały bajkowy mecz piłki nożnej i grały na instrumentach zrobionych samodzielnie w trakcie trwania zajęć.

GALERIA z 2 lipca
GALERIA z 5 lipca
GALERIA z 9 lipca
GALERIA z 12 lipca

GALERIA z 16 lipca

Celem zajęć jest wyrabianie i utrwalanie nawyków czytelniczych wśród dzieci do lat 7, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, a także budowanie zachowań i więzi społecznych, a także promowanie wśród najmłodszego odbiorcy oferty biblioteki, prezentacja jej przyjaznego i otwartego charakteru.

Zapraszamy na następne zajęcia już w czwartek 5 lipca.

Każdy poniedziałek i czwartek o godz.: 10:00
Filia nr 18