Spektakl "Bajeczna księga" Teatru Urwis. Oddział dla Dzieci i Młodzieży oraz Filia nr 18 zapraszają najmłodszych na spektakl "Bajeczna Księga"

Młody chłopiec przy pomocy książki przenosi się w niezwykły świat fantazji. Trafia do krainy bajek, która okazuje sie zagrożona. Dzięki swojej wyobraźni postanawia uratować bajkowy świat. Przedstawienie interaktywne, pełne fantazji i magii, zachęcające dzieci do czytania.

Przedstawienia Teatru Urwis są interaktywne. Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu oraz występują w niektórych scenach z aktorami. Zespół składa się z dwojga aktorów i w zależności od bajki, występuje w niej kilka postaci scenicznych. Spektakle są oryginalne, w każdej bajce wykorzystujemy własną muzykę oraz ciekawe efekty dźwiękowe, które zwiększają percepcję u dzieci. Estetyczne kostiumy i scenografia pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy.

źródło: http://teatrurwis.pl/

Wstęp wolny.

Przedstawienia odbędą się:
17 sierpnia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (Ul. Szafranka 7) o godzinie 11:00,
17 sierpnia w Filii nr 18 (ul. Orzepowicka 14a) o godzinie 12:30.
Serdecznie zapraszamy!

PLAKAT- Oddział dla Dzieci i Młodzieży