DKK Filii 2 "Ambasadorowa" Edyty Włoszek 30 sierpnia miłośnicy Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii nr 2 (ul. Zebrzydowicka 30) będą dyskutować o książce "Ambasadorowa" Edyty Włoszek

O książce:
Kobieta jest siłą. Siła jest kobietą! Historia głównej bohaterki książki to nieodparty dowód na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich. Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. panem Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć! Książka została objęta matronatem Fundacji Centrum Praw Kobiet. Ta historia zdarzyła się naprawdę.
źródło: sklep.dlaczemu.pl

30 sierpnia