Od deski do deski Zapraszamy na cykl sobotnich spotkań rodzinnych, podczas których poznajemy książki z dawnych lat, wydane w nowej, ulepszonej formie, czyli tak zwane reprinty. Dzięki temu na zajęciach dzieci będą mogły poznać ciekawe, nieco zapomniane opowiadania, ilustrowane przez uznanych artystów, a opiekunowie będą mieli szanse wrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa.

Celem zajęć jest poszerzanie zainteresowań literaturą i kulturą dla dzieci, rozbudzenie ciekawości czytelniczej, rozwijanie zdolności twórczych i manualnych, spędzanie czasu w rodzinnej atmosferze, a także promocja miejsca, jakim jest biblioteka.

Zajęcia będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, są przeznaczone dla dzieci w wieku 2-4. Obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

Kolejne warsztaty:
6 października godz.: 11:00 – 12:30