Audiobooki

Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska: Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać Poruszająca powieść o miłości, przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości i zmienianiu życia na lepsze. Zuzanna i Adam powracają z podróży do Anglii. Razem z dorastającym synem zamieszkują w willi Jolancin i próbują ułożyć sobie wspólnie życie. Kazia, prowadząca w Starej Leśnej księgarnię, staje przed widmem bankructwa. Wiola rozpoczyna terapię dla dorosłych dzieci alkoholików, a w jej życiu pojawia się dwóch mężczyzn. Czy któryś z nich ma szansę na dłużej zagościć w jej sercu? Tymczasem Starą Leśną wstrząsa tajemnicza śmierć lokalnego biznesmena, Jana Marii Sochackiego, którego zwłoki zostają znalezione w cukierni prowadzonej przez pana Stanisława Grzybka… Wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa. Komu zależało na śmierci przedsiębiorcy?