Dla dzieci

Warsztaty tworzenia komiksu z Adamem Wójcickim. We wtorek 23 października odbyły się warsztaty tworzenia komiksu, prowadzone przez Adama Wójcickiego. Prace ilustratora można oglądać od 22 października do 31 grudnia w Galerii Smolna (Filia nr 8 PiMBP w Rybniku, ul. Reymonta 69 – SP 34).

W Filii Nr 8 odbyły się warsztaty z tworzenia komiksu, które poprowadził pan Adam Wójcicki (ilustrator, malarz i rysownik). Uczniowie szkół podstawowych nr 34 i nr 11 mieli okazję poznać podstawy w tworzeniu bohaterów komiksu oraz budowania historii z wymyśloną przez siebie postacią.

Tego samego dnia dzieci z klasy 5b z SP nr 1 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży dowiedziały się czym jest komiks, oraz jak planować rozmieszczenie postaci i "historyjek". W czasie warsztatów dzieci narysowały swoje własne, autorskie komiksy z zabawnymi zwierzątkami. Podczas warsztatów tworzono również wspólny komiks.

GALERIA z Filii nr 8
GALERIA z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży