"Mówię NIE wszystkiemu, co złe" „MÓWIĘ NIE WSZYSTKIEMU, CO ZŁE” to tytuł przedstawienia o charakterze profilaktycznym które odbywać się będzie w formie dobrej zabawy, jednocześnie ostrzegając przed różnymi niebezpieczeństwami, które spotkać mogą naszych podopiecznych, a także przed przejawami nieuświadomionych złych zachowań i ich skutków.

Widzowie będą brać aktywny udział w przedstawieniu, kreować postaci bohaterów, co powoduje wiele radości i uśmiechu; tworzywem inscenizowanych scenek są znane i lubiane przez wszystkich teksty wierszy Brzechwy i Tuwima. W spektaklu występują aktorzy: Marzanna Zawińska oraz Iwo Kubiak z Agencji Artystycznej GALANA z Krakowa.

Wstęp wolny dla wszystkich chętnych, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizator prosi dokonywanie rezerwacji oraz dostarczenie zgody rodzica wraz z oświadczenia - kontakt Dorota Honisz (CRIS) dorota.honisz@cris.org.pl, tel. 32 739-55-12 wew. 101

Spektakl jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Rewitalizacja miasta – nowa energia rybnickiej tradycji” realizowanego przez Miasto Rybnik.

Spektakl odbędzie się
26 listopada 2018 r. o godz. 16:00,