spotkania

Spotkanie autorskie z Anną Kamińską, Biblioteka Główna zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Kamińską 6 lutego.

Anna Kamińska (ur. 1980 r.) - dziennikarka, publicystka i autorka bestsellerowych biografii Wandy Rutkiewicz i Simony Kossak.

Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka reportaży prasowych publikowanych między innymi w Wysokich Obcasach i Zwierciadle. Debiutowała w 2010 roku książką "Odnalezieni. Prawdziwe historie adoptowanych". Zwróciła na siebie uwagę czytelników biografią "Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak". Pozycje na rynku wydawniczym ugruntowała wydanymi w 2017 roku biografią "Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz", oraz reportażem "Białowieża szeptem. Historie z Puszczy Białowieskiej".

Spotkanie odbędzie się
6 lutego o godz.: 17:00