"Czego nie lubi książka – jak szanować książki, jak ich nie niszczyć?" Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Rybniku ogłasza konkurs "Czego nie lubi książka – jak szanować książki, jak ich nie niszczyć?"

Ideą konkursu jest zwrócenie uwagi, na postrzeganie książki jako dobra, które należy chronić i o nie dbać. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Forma pracy: plastyczna lub graficzno-plastyczna takie, jak rysunek, notatka graficzna, mapa myśli, plakat, collage itp. (format A3, wykonane odręcznie, technika dowolna).

Prace należy przekazać do 22 marca 2019 roku osobiście do placówek:
Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, ul. Boryńska 2, 44-240 Żory (Biblioteka),
lub Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, ul. Chrobrego 27, 44-200 Rybnik,
lub na adres pocztowy (decyduje data stempla pocztowego) Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, ul. Boryńska 2, 44-240 Żory
(z dopiskiem: KONKURS „Czego nie lubi książka”).

Więcej informacji na bsip.miastorybnik.pl

Regulamin.