Spotkania z książeczką 8 sierpnia w filii nr 4 (Paruszowiec) odbyło się kolejne „Spotkanie z książeczką” skierowane dla najmłodszych czytelników i opiekunów.

Spotkania z książeczką to cykliczne zajęcia (drugi czwartek w miesiącu) adresowane do rodziców z dziećmi od 0 do 3 lat, pragnących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie możliwości i potrzeb rozwojowych małego dziecka. Każde spotkanie rozpoczyna się głośnym czytaniem odpowiednio dobranej literatury dla najmłodszych czytanej przez rodziców lub bibliotekarza. Następnie w nawiązaniu do literatury odbywają się rozwijające zajęcia animacyjne z elementami biblio i arteterapii oraz sensoplastyki.

Następne spotkanie zaplanowano 12 września o godz. 10:30 w filii nr 4 (Paruszowiec-Piaski) przy ul. Za Torem 3B.