DKK filii nr 2: „Święta Rito od rzeczy niemożliwych” Tym razem uczestnicy będą rozmawiać o książce pt. „Święta Rito od rzeczy niemożliwych” Marty Fox.

Moderatorem spotkania jest Hanna Koper.

Opis książki:
Matka. Pisarka. Najmniej żona. Córka Ludwiki i wnuczka Marianny. Poetka. Przyjaciółka. Do tej pory autorka kreująca światy bohaterów swoich książek, teraz – opowiadająca o swoich prywatnych światach. Jaką tajemnicę skrywało jej dzieciństwo? Ile razy zmieniała nazwisko? Jakie relacje łączą ja z córkami? Kogo kochała i kocha? Marta Fox nareszcie mówi o swoim życiu, tworząc wizerunek kobiety po przejściach, szukającej ratunku w modlitwach do Świętej Rity od Rzeczy Niemożliwych i w pisaniu.

„Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych” to pasjonująca i dramatyczna opowieść o miłości i samotności, poszukiwaniu własnej drogi i potędze.

(Źródło: lubimyczytac.pl).

Filia nr 2 PiMBP w Rybniku