Wirtualne spotkania autorskie Czas kwarantanny. Po zaspokojeniu najważniejszych potrzeb i udzieleniu pomocy potrzebującym, szukamy sposobu, w jaki moglibyśmy zająć myśli.

Żeby nie zwariować, odprężyć się i nakarmić umysły innymi historiami niż te o wirusie zapraszamy na OPOWIEŚCI W CZASACH ZARAZY. To seria wirtualnych spotkań z Pisarkami i Pisarzami.

Każdego dnia (za wyjątkiem weekendów) od poniedziałku 16 marca o godzinie 19:00 na fanpage’u Agencji Autorskiej „Opowieści” będziemy gościć ludzi kultury, którzy opowiedzą o literaturze i o swojej pracy.

Zza biurek, z terenu, z Polski i z dalekiej Północy, specjalnie dla Was – opowieści w czasach zarazy.

Patronat nad cyklem objął magazyn „Pismo”.

Więcej aktualnych informacji znajduje się na stronie

Zajrzyj w zakładkę BIBLIOTEKA ONLINE - znajdziesz tam wirtualne propozycje literackie.

Rybnicka biblioteka wpisuje się w akcję #NieZostawiamCzytelnika.