Tydzień Bibliotek 2020 Tegoroczny Tydzień Bibliotek jest zupełnie inny niż w poprzednich latach. Zaplanowane imprezy musiały być odwołane, jednak wierzymy, że odbędą się w innych terminach! Dziś możemy jednie wspominać to, co było:
Tydzień Bibliotek
i zaprosić do wirtualnej rzeczywistości, gdzie staramy się polecać na bieżąco ciekawe propozycje czytelniczo-kulturalne: Biblioteka online

Cieszymy, że przed 8 maja zdążyliśmy wrócić do Państwa i dać możliwość dostępu do świata książek. Liczymy, że za rok z przytupem będziemy świętować Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Składamy życzenia wszystkim bibliotekarzom i pozostałym pracownikom bibliotek - ślemy dużo siły, cierpliwości i empatii. Ponad wszystko życzymy zdrowia, powrotu do sprzyjającej rzeczywistości i mnóstwa wiernych Czytelników.