Kliknij i przeczytaj, jak obecnie pracujemy Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
poniedziałek - piątek
sobota – biblioteka nieczynna.

Biblioteka działa w ograniczonym zakresie: przyjmujemy zwroty i wypożyczamy TYLKO wcześniej zamówione książki.

Książki można zamawiać:
- poprzez konto czytelnika w katalogu OPAC;
- drogą mailową: informatorium@biblioteka.rybnik.pl.

Zamówione książki można odebrać najwcześniej dzień po złożeniu zamówienia.

Punkt obsługi Czytelnika znajduje się w holu biblioteki na parterze, przy wejściu głównym. W punkcie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby.

Wolny dostęp do półek w wypożyczalniach jest obecnie niemożliwy, Czytelnia jest zamknięta.

Informujemy, że zamówienie nie zostanie zrealizowane, jeśli Czytelnik nie uregulował należności za przetrzymanie książek. Prosimy o wcześniejsze uregulowanie należności przelewem na konto:
77 1020 2472 0000 6902 0499 0869 PKO BP.

Godziny otwarcia filii bibliotecznych.

Zasady korzystania z filii bibliotecznych

Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa. Nośmy maseczki, rękawiczki, zachowajmy dystans, dbajmy o siebie i innych.