Sound’n’Grace : Życzenia "Życzenia" to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace, który ukazał się 17 listopada. Album zapowiadały 2 single. "100", który został nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów. 31 października ukazał się drugi singiel "Idealnie", który można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz czołówkach list przebojów.

Oprócz "100" i "Idealnie" na albumie usłyszymy 14 utworów w tym między innymi niepublikowany wcześniej hit "Sens", a także świąteczne dodatki -w tym najczęściej grana w 2016 roku polską piosenkę świąteczną „Gdy Gwiazdka” nagraną w duecie z Jula oraz "Świąteczny Medley". Oprócz Filipa Lato i Juli na albumie pojawiły się także tacy wybitni artyści jak: Mateusz Ziółko czy Merghani

"Życzenia" są w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów w serwisie TIDAL, a dotychczas ukazane single biją rekordy popularności w pozostałych serwisach streamingowych.

Sound’n’Grace to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje oraz chwile wzruszenia, które w zależności od utworu znajdziemy w stylach gospel, soul, r&b, jazz czy funk. Okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.