DKK twórczość Szymona Hołowni Wyjątkowo, bo we wtorek 12 grudnia o godz. 17:00 uczestnicy klubu spotkają się by porozmawiać o książkach Szymona Hołowni.

Dyskusyjny Klub Książkowy zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie, którego tematem będzie nietuzinkowa twórczość felietonisty Szymona Hołowni. Tytuł spotkania „Między sacrum a profanum” nawiązuje do tematów najpopularniejszych książek Hołowni, do których należą między innymi dialog z Marcinem Prokopem „Bóg, kasa i rock'n'roll”, oraz „Bóg. Życie i twórczość”, „Instrukcja obsługi solniczki”, „Kościół dla średnio zaawansowanych”, „Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie”, „Tabletki z krzyżykiem’ i wiele innych, w których w nowatorski sposób podejmuje problemy wiary i kościoła.

wtorek, 12 grudnia
Biblioteka Główna