Audiobooki

Agnieszka Mielech: Psy czy koty? Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Seria 2. Tom 1 Pierwszy tom nowej serii przygód Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn! Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze! Na ekipę czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody. Do tego odbywają się urodziny Emi i każdy przygotowuje dla niej niespodziankę! Ale Emi najbardziej marzy o własnym psie! Niestety, otrzymuje tylko wielką maskotkę, a do tego w Tajnym Klubie wybucha spór o to, jaki pupil jest lepszy – pies czy kot? Ale podczas wycieczki rowerowej Tajny Klub znajduje pieska rasy cavalier king charles spaniel – ulubionej rasy Emi. Dziewczynka uważa, że to znak od losu i zajmuje się zgubą najlepiej jak potrafi. Niestety, psiak jest smutny i osowiały, najwyraźniej za kimś bardzo tęskni. Jasne się staje, że piesek musi wrócić do swego właściciela. Dzieciaki muszą jak najszybciej go odnaleźć.