CKA Bez Prądu – zagra zespół Po Prostu Po Prostu od 2012 r. współtworzą niezwykle uzdolnieni muzycy, laureaci wielu konkursów i nagród muzycznych, którzy swój warsztat i doświadczenie przez wiele lat zdobywali w różnych formacjach, współpracując m.in. z Markiem Raduli i Bernardem Maseli. Stąd wrodzone zamiłowanie do eklektyzmu, wyrażane idiomami jazzu, pop-rock'a czy funku.

Założycielami Po Prostu są Michał Adamek (bas) oraz Paweł Galisz (perkusja), którzy początkowo stworzyli duet. Z czasem jednak poszerzyli skład o wokal Agnieszki Król oraz klawisze Roberta Czecha. Jako ostatni do grupy dołączył gitarzysta Michał Husak. Punktem centralnym brzmienia PO PROSTU jest nasycony energią wokal, oparty na solidnych fundamentach gitary basowej, przeplatanej bogatą harmonią instrumentów klawiszowych i gitary. Ukoronowaniem brzemienia zespołu jest energiczna perkusja.
Grupa właśnie wydała demo pierwszego albumu.

Skład:
Michał Adamek (bas)