BIBLIOTEKA NA TRZEPAKU Tegoroczna 6. edycja „Biblioteki na Trzepaku” odbyła się 8 maja pod hasłem „Bajkolandia”.

Na „trzepaku" pojawiły się elfy i czarodziejskie istoty, które wzięły udział w zabawie na Bajkowym Placu Zabaw – czyli w czarodziejskim Bajkolandzie (plac zabaw przy ulicy Orzepowickiej, za blokiem nr 14).

Na początku wystąpił teatrzyk kukiełkowy Stowarzyszenia 17-tka, następnie dzieci obejrzały występ uczniów ZSP nr 13 w Rybniku. Finałem wydarzenia był pokaz judo w wykonaniu zawodników z Kejza Team, którzy zaprezentowali swoje umiejętności, w tym Piotr Kuczera i Anna Borowska, wielkie nazwiska w świecie judo. Prezentację poprowadził trener, Prezes Zarządu Kejza Team – Artur Kejza.
Wymiana książek dla małych i dużych, śpiew, zabawy ruchowe towarzyszyły imprezie.

Impreza rozpoczęła XIV Tydzień Bibliotek 2017.
GALERIA

Filia nr 18 PiMBP mieszcząca się przy ul. Orzepowickiej 14b dziękuje wszystkim gościom za udział i zaangażowanie w imprezie plenerowej „Biblioteka na trzepaku”, która odbyła się 8 maja 2017 r. Szczególne podziękowania kierujemy do ZSP nr 13 reprezentowanego przez uczniów pod kierunkiem Pani Grażyny Kotula, Stowarzyszenia 17-tka oraz klubu Kejza Team. Dziękujemy za wsparcie finansowe Radzie Dzielnicy Maroko – Nowiny oraz Radzie Osiedla Nowiny przy Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.