Audiobooki

Agnieszka Olejnik: Dziewczyna z porcelany Jest przystojny, błyskotliwy, młody, dowcipny... dlaczego to za mało by oczarować Zuzannę.

Audiobook zaprasza na kilkugodzinną opowieść obyczajową w ciekawej interpretacji Macieja Kowalika. Michał chwali sobie studenckie życie. Jako rozchwytywany fotograf nieźle zarabia, jako przebojowy student informatyki i model ma powodzenie wśród kobiet. Jeden telefon, jedna wiadomość zmieniają całkowicie jego życie. Michał musi natychmiast wyprowadzić się z dużego miasta i przenieść w rodzinne strony, by zaopiekować się młodszym bratem. Zuzanna, nauczycielka języka rosyjskiego i rozwódka, jest sąsiadką Michała i opiekunką jego młodszego brata. Kompletnie nie pasuje do jego wyobrażenia atrakcyjnej kobiety. Z czasem jednak chłopak zaczyna dostrzegać jej niezwykłe włosy oraz porcelanową cerę. Zuzanna zaczyna go fascynować. Okazuje się jednak, że samo uczucie nie wystarczy, aby zbudować trwałą relację.

Wzruszająca, pełna życiowych prawd opowieść o tym, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, że życie, śmierć, dorastanie i dojrzewanie jest często bolesnym procesem, na który nie ma mądrej recepty.