spotkania

Spotkanie z Agatą Kołakowską Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Agatą Kołakowską.

Agata KołakowskaWrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów współpracowała z Polskim Radiem Wrocław. Od kiedy tylko pamięta, nosiła się z myślą napisania książki dla kobiet, która doda im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Lubi koty (szczególnie swojego), piątkowe wieczory i czerwone wytrawne wino.

Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: „Patrycja”, „Przyjaciółki”, „Siódmy rok”, „Niechciana prawda”, „Płótno”, „Wszystko co minęło” i „Zaciszny Zakątek”, „We dnie, w nocy”, „Niewypowiedziane słowa”, „Igraszki z losem”, „Kolejny rozdział”.

14 czerwca, godz. 17:00
Biblioteka Główna